فرقان

جدا کننده حق از باطل

فرقان

جدا کننده حق از باطل

راهی برای کشف حق و باطل

طبقه بندی موضوعی
آخرین نظرات
نویسندگان

۴ مطلب در مرداد ۱۳۹۳ ثبت شده است

۲۴
مرداد

دیروز برام قبض تلفن اومد یه رقم نجومی بود دوباره صفراش رو شمردم دیدم برای اینترنتم یه رقم نجومی زدن سریع رفتم مخابرات تا علت رو جویا بشم . حالا قبل از اینکه ماجرا رو توضیح بدم که چی شد یه مطلبی در مورد سیستم نوبت دهی بگم ، در دنیای امروز ، افزایش سرعت و دقت و ارزش نهادن به زمان از اصول شرکتها و سازمانهای مدرن به حساب می آید. در تمامی کشورها ، تشکیل صفوف مراجعین ، جزء لاینفک موسسات و شرکتهایی است که به نحوی با ارباب رجوع در تماس هستند. بدون شک ، توجه به زمانهای تلف شده مراجعین از یک طرف ، و ایجاد ناهماهنگی و بروز مشکلات ناشی از تشکیل صفوف نامنظم برای متصدیان و مراجعین از طرف دیگر، مدیران را برای رفع این معضل به اندیشه وا می دارد. تا از سیستم های نوبت دهی استفاده نمایند. ولی این در حالیه که این کار به غیر از اینکه کار ارباب رجوع رو آسون کنه کار کارمندان رو آسون کرده و هر موقع که می خوان پشت باجه می شینن و هر موقع که بخوان شماره صدا می زنن موقع وارد دشن به مخابرات یه شماره گرفتم روش نوشته بود شماره 212 و 9 نفر در حال انتظار هستن یه نگاه به باجه ها کردم دیدم 12 تا باجه هست با خودم گفتم خوب شد الان سریع صدام می زنن که خیلی جالب بود فقط یدونه از باجه ها کار می کرد . در تصویر زیر می تونید علت رو ببنید یکی در شماره 187 بود از زمانی که من در مخابرات بودم اونجا نشست تا زمانی که شماره به من برسه و کار من ردیف بشه هنوز اون آقا اونجا بود (تقریبا 45 دقیقه) فاصله شماره بنده تا ایشون تقریبا یه چیزی حدود 25 نفر فکر کنم دیگه منظورم رو فهمیدید.

مخابرات

نوبت که به ما رسید پرسیدم این عدد نجومی چیه که رو فیش ما اومده یه نگاهی به کامپیوترش کرد و گفت شما چند بار زنگ زدی و شارژ گرفتی که ما این رو هر ماه به شارژ شما اضافه کردیم و بر اساس اون ماه های بعدی رو حساب کردیم ، ازشون پرسیدم بابا شرکت های دیگه که ایجوری نمی کنن شما چرا اینکار رو می کنید گفت نرم افزار ما ایجوریه و آخر هر ماه باید زنگ بزنید تا ما اون رو کم کنیم تا پول اضافی ندید (یعنی یه چیزی مثل کلاهبرداری حرفه ای ) خوب منم نتونستم چیزی بگم پول رو دادم و اینترنتم رو گفتم آخر ماه قطع کنید.


  • رسول حاجیان
۱۹
مرداد

آقا سلام ، ببخشید !
مرکز توانبخشی جانبازان کجاست؟
همین جا که فلج ها و روانی ها رو نگه میدارن؟

مرکز توانبخشی جانبازان

انتهای همین کوچه است.....! شوکه شدم وقتی شنیدم... داخل که می روی قسمت اعصاب و روان ،
احساس می کنی هنوز ابر آتش تیر و گلوله روی سرت است... هنوز هر سه ثانیه یکی از روی تخت خیز می پره.... هنوز یکی را می بینی با لباس لجنی داره سینه خیز رو زمین می ره تا مین ها را خنثی کنه... آقا اسماعیل تلفن آسایشگاه را سفت چسبیده و فریاد می زد پس نیروها کجا هستن؟؟؟ بچه ها قیچی شدند.. محمد آقا هم داره دمپایی سفید بچه ها را واکس سیاه می زنه... انگار زمان جنگ کفاش جبهه بوده.....
وارد سالن آسایشگاه که میشی یکی دوان دوان سمتت میاد و حال امام خمینی رو ازت می پرسه...!!
میگه سلاممو به امام برسون.. بگو بچه ها ایستاده اند.
اینجا هنوز بوی کربلای پنج میاد..
با گریه خارج میشم از آسایشگاه و به هیاهوی شهر باز می گردم
یکی جلوی درب آسایشگاه تیکه میندازه که آقا سهمیه بنزینت رو گرفتی؟؟؟...
فقط صلوات..
الهم ارزقنا الشهاده. ..

  • رسول حاجیان
۰۵
مرداد

به نظر شما:
اگر حشره ای در فنجان قهوه بیفتد، تصور می کنید واکنش یک آمریکایی، انگلیسی، چینی و یک صهیونیست اسرائیلی چه خواهد بود؟!
.

قهوه خوردن اسرائیلی ها !!

مرد امریکایی فنجان را به خیابان پرتاب و کافه را ترک می کند.
مرد انگلیسی، حشره را خارج می کند و قهوه را سر می کشد!
و مرد چینی حشره و قهوه را با هم سر می کشد.
ولی مرد صهیونیست اسرائیلی:
۱- قهوه را به آمریکایی می فروشد و حشره را به چینی.
۲- در تمام رسانه ها شیون و زاری می کند که امنیتش در خطر است.
۳- فلسطین و حزب الله و سوریه و ایران را متهم می کند که جنگ میکروبی براه انداخته اند.
۴- همچنان به کولی بازی و «ننه من غریبم» خود درباره شکنجه یهودیان در هولوکاست هیتلری و سامی ستیزی و زیر پا گذاشتن حقوق بشر یهودی ادامه می دهد.
۵- از رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین خواهد خواست که به مردم خود بگوید دست از حشره انداختن در فنجان های قهوه بردارند.
۶- از آمریکا درخواست کمک نظامی فوری و وام یک میلیارد دلاری (با قابلیت بازپرداخت یکصد ساله) می کند تا یک فنجان قهوه دیگر سفارش دهد.
۷- قهوه چی را از طریق لابی آیپک مجبور خواهد بود که غرامت بپردازد.

  • رسول حاجیان
۰۵
مرداد

خبر فوری

غزه

رییس جمهور مصر اعلام کرد چنانچه اسراییل تا ده ساعت آینده عقب نشینی نکند آنوقت ارتش مصر وارد جنگ با اسراییل میشود،
عربستان سعودی هم اعلام کرد واردات نفت به تمام کشورهای غربی را قطع میکند، اردن هم اعلام کرده که نیروهای ارتش اردن بصورت آماده باش جهت کمک به مردم غزه هستند وقطر هم اعلام کرده که بایستی فورا تمام سفرای امریکا و اسراییل از تمام کشور های خلیجی و اسلامی اخراج شوند....
عجب خوابی دیدم !!!! کاش واقعیت داشت

  • رسول حاجیان